Partneři společnosti azclean.cz azservices.cz

telefon739 572 354 | e-mail: info@cleanpoint.cz


jste zde: home » Odkazy


Odkazy

Partneři eshopu s čistícími prostředky, mycími a dezinfekčními prostředky.

Výměna odkazů

Na této stránce zveřejňujeme odkazy na tematicky podobně zaměřené weby. V případě zájmu o výměnu nejprve uveďte jeden z nášich odkazů na vašem webu a to v této podobě:

<a href="http://www.cleanpoint.cz" title="Čistící prostředky, úklidové prostředky, mycí přípravky">Čistící prostředky a vše pro úklid – eshop Cleanpoint.cz</a>
<a href="http://www.cleanpoint.cz" title="čisctící, mycí a hygienické prostředky">Eshop Cleanpoint.cz &ndash; čistící prostředky, hygienické potřeby, úklidové a mycí prostředky</a>

Poté nám zašlete email na adresu o.chalupa@azclean.cz s vašim odkazem a my jej obratem umístíme na této stránce.

 

Odkazy:

AZclean - úklidová firma působící ve městech Praha, Brno, Liberec a Hradec Králové

Chcete si nechat vyčistit čalouněný nábytek, ale nemůžete najít spolehlivou firmu? Kontaktujte čištění koberců Brno. Tato firma má dlouholetou praxi v oboru. Nejen, že dokáže skvěle vyčistit vlasy koberců, ale tak je regeneruje a dodává příjemnou vůni kobercům.

E-SHOP Finclub Cleaners and Cosmetics

Podívejte se na užitečné informace o mokrém čištění koberců

Čističky odpadních vod ulehčí život vám i přírodě.

Úklidová technika

Parní čističe KÄRCHER - perfektně čistá domácnost bez použití čisticích prostředků. Satter Clean 2000 - autorizovaný prodej čisticí a úklidové techniky KÄRCHER. Vysokotlaké a parní čističe, aku stěrky a vysavače, mechanické zametače.

ČIŠTENÍ INTERIÉRŮ AUT – profesionální služby, Praha a okolí, čištění interiéru mokrou i suchou cestou, ošetření laku, pneuservis

O vyklízení bytů - jak probíhá, kolik stojí a mnoho dalšího

dezinsekce-praha.cz - o hubení vos, sršňů, mravenců a jiného hmyzu

Vyzkoušejte odpuzovače koček nejen na zahradu

Nabízíme čištění koberců, čalounění, interiérů vozů po celém Jihomoravském kraji a Kraji Vysočina. Služby nabízíme přímo u Vás!

Čistička odpadních vod STMH společnosti Hellstein.cz - Vysoká účinnost a stabilita čištění, zcela bezúdržbový provoz.

GUAa - bazénová chemie bez chlóru

Úklidové služby Praha, úklid kanceláří, domácností, mytí oken a čištění koberců.

Úklidová firma AWIS Správa, systémy s.r.o. byla založena v roce 1992 a má zkušenosti s úklidem veškerých prostor. Nabízíme kompletní úklidové služby v oblasti hygieny, úklidu a čištění v Praze a Středočeském kraji. Úklid činžovních a panelových domů, novostaveb, kanceláří, skladů, hal apod.

AWIS - provádíme úklid domů převážně pro město Praha a ve Středočeském kraji. Zkušenosti získává naše úklidová firma již od roku 2000, kdy byla založena. Máme velmi rozmanité a bohaté portfolio úklidových služeb. Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem a rozvoji naší společnosti nabízíme komplexní úklidové služby téměř všech zaměření.

Úklidy Praha - seznam a databáze úklidových firem v hlavním městě Praha, výběr úklidových firem a agentur v Praze dle kritérií, zaměření a hodnocení.

AWIS - úklidová firma a úklidové práce Praha. Provádíme pravidelný úklid kanceláří a domů v Praze. Dále poskytujeme úklid komerčních prostor úklid zdravotnických zařízení, nemocnic a poliklinik.

DAMA úklid BRNO - kvalitní úklid v Brně a Jihomoravském kraji. Nabízíme kvalitní zázemí, profesionální úklidové stroje, ekologické a atestované čisticí prostředky a spolehlivé pracovníky. Specializujeme se na úklid kanceláří, domů, SVJ, družstev, administračních a komerčních budov, obchodních center, ale také například zdravotnických zařízení.

Takmer pri každej činnosti potrebujete kvalitné lepiace pásky. Vyrábame kvalitné lepiace pásky buď s potlačou alebo bez. Po dohovore je možné vybrať z niekoľkých variantov lepiacich pások.

Oblíbeným papírovým zbožím jsou přírodní dárkové krabičky. Vyráběné dárkové krabičky můžou být buď čisté bez potisku nebo potištěné.

Díly z vrakoviště Ford za nejnižší ceny

Čištění Březina - koberce, sedací soupravy, židle, auta

Electrolux - centrální vysavače pro domácnosti s kvalitou a tradicí

Centrální vysavače Smart - firma dodává centrální vysavače značek Electrolux, Zanussi

Průmyslové vysavače Beam do Vašich firemních provozů

Průmyslové vysavače se instalují do administrativních budov, hotelů, penzionů, průmyslových objektů

Centrální vysavače známého a osvědčeného výrobce vyřeší problémy s prachem i špínou


Vytisknout stránku
Přihlásit se

Je nám líto ale žádné zboží nebylo nalezeno a to z důvodu: 1. upravte vyhledávací parametry 2. nové zboží v této kategorii pro Vás připravujeme. Díky za pochopení.

© Všechna práva vyhrazena 2009-2014, AZclean s.r.o., info@azclean.cz - čistící a hygienické prostředky Zajímavé odkazy